NIKON

NIKON Z50 16-50MM VR + FTZ ADAPTER KIT

Ürün Kodu : T9833
NIKON
Fiyat
:
24.784,23 TL

Havale Fiyatı
:
24.784,23 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • KARFO KARACASULU TARAFINDAN 2 YIL GARANTİLİDİR.
  Temel özellikler
   

  Güzelliği ölümsüzleştirin

   

  Sizin gibi mükemmel

  Nikon Z 50'nin üstün görüntü kalitesi, görme duyunuzun hakkını veren görüntüler sağlar. Geniş Nikon Z objektif yuvası, fotoğraf makinesinin 20,9 Megapiksel DX biçimli büyük sensörünün çerçevenin tamamında içeriye daha fazla ışık almasına olanak tanır. Daha fazla ışık ve beraberinde daha fazla detay sunar. Gündüz veya gece, fotoğraflarınızdaki ve filmlerdeki renkler daha parlak olur. Daha fazla derinlik sağlar. Göz alıcı keskinlik sunar.

   

  Tetikte olun. Dilediğiniz gibi kadrajlayın.

  Mükemmel netlenmiş fotoğraflar ve 4K filmler oluşturmak size kalmış. Karma AF (otomatik netleme) sistemi hızlı, hassas ve muazzam akıcıdır. Sensörün AF noktaları, mükemmel uçtan uca keskinlik için yatayda ve dikeyde çerçevenin %90'ını (yaklaşık) kaplar. İster tam ortada, ister yanlara doğru veya hareket halinde olsun, konular netleme alanına tam olarak yerleşir.

   

  Güneş battığında bile pırıl pırıl

  100 ila 51.200 ISO'luk otomatik ışık duyarlılığı aralığı ve düşük ışıklı AF sayesinde gündüz veya gece fark etmeden özgürce çekim yapın. Gecenin 3'ünde çekilen şehir manzaralarından düşük ışıkta çekilen portrelere, karanlıkta her zamankinden daha fazla detay yakalarsınız.

   

  İnsan odaklı

  Samimi portreler daha da güzelleşti. Akıllı Göz Takibi AF, ister yalnız başına ister kalabalığın arasında olsun konunuzun gözüne otomatik olarak netleme yapar. Konunuz hareket etse bile keskin netleme elde edersiniz.

   

  Her zaman ihtiyatlı ama asla çekingen değil

  Nikon Z 50 fotoğraf makineniz sessizce netler ve sessiz çekim moduna sahiptir. Böylece, arkadaşlarınız fotoğraf makinenizi düğünlerine götürmenizi istemeye başladığında, mizanseni hiç bozmadan anı yakalayabilirsiniz.

  Temel özellikler
  20,9 MP|AF/AE İLE
  11 FPS|4K FİLM|DİK AÇILI
  DOKUNMATİK EKRAN|Wi-Fi®/
  BLUETOOTH®

  Aksi belirtilmedikçe tüm ölçümler, Camera and Imaging Products Association (Fotoğraf Makinesi ve Görüntüleme Ürünleri Birliği - CIPA) standartlarına veya yönergelerine uygun olarak gerçekleştirilir.
  Tüm değerler, pili tam şarj edilmiş bir fotoğraf makinesi içindir.
  Fotoğraf makinesinde gösterilen örnek görüntüler ile el kitaplarındaki görüntüler ve çizimler yalnızca bilgi amaçlıdır.
  Nikon, bu özelliklerde açıklanan donanım ve yazılımların görünüşünü ve özelliklerini istediği zaman, önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kılavuzda hata olması durumunda, söz konusu hatadan doğan hasarlardan Nikon sorumlu tutulamaz.

  ¹ Nikon Z serisi fotoğraf makineniz ile F Objektif Yuvalı yaklaşık 360 adet NIKKOR objektif kullanılabilir. Kullanılabilen objektifler için buraya bakın.
  Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. şirketine ait tescilli ticari markalardır ve bu tür markalar, Nikon ve Bağlı Kuruluşları tarafından lisans kapsamında kullanılmaktadır.
  Wi-Fi® ve Wi-Fi Certified logosu, Wi-Fi Alliance®'ın tescilli ticari markalarıdır.
  Tüm Nikon ticari markaları, Nikon Corporation'ın ticari markalarıdır.

   

  Garanti Bilgisi
  :
  KARFO KARACASULU TARAFINDAN 2 YIL GARANTİLİDİR.
  Teslimat Bilgisi
  :
  17:00'a kadar vereceğiniz siparişler de aynı gün kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.